| nutzu' a întrebat:

Despre ce va place voua sa vorbiti de obicei.

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Despre sex!

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place sa vorbesc despre paradoxul numit om. Despre tot ce implica omul si modul in care el reactioneaza. Imi place sa analizez fiecare mod de gandire si sa ii gasesc greseli de conceptie dar si calitati unde sunt.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Despre aproape orice laughing Ca sa nu imi spui si mie ce i-ai sp lui hamsterxhee heelaughing

| Barajag a răspuns:

Eu si cu @lia vrem sa vorbim numai si numai de sexbig grin
Te-ai blocat?laughing

| lia a răspuns:

Ursulika, noua nu ne place doar sa vorbim, ne place si sa punem in practica laughing

| nobody_9468 a răspuns:

Depinde cu' cinetongue

cu' prietenele:baieti, iubiti, cine cu' cine s-a m'ai luat la paruiala, cu' ce erau profele imbracate, haine, banitongue siiiii...sex
cu' iubitu:noitonguetonguetonguewinking
cu' baietii:cine cui i'a m'ai tras'o, daca a vrajit'o pe aia de la alta clasa, ma m'ai intreaba de gagiu'miutongue
cu' adulti:just strict necesartonguetongue

baftawinking

| hamsterx a răspuns:

Despre absolut orice! big grin

| hamsterx a răspuns:

thinking pai lista mea cu filme XXX e goala big grin urmatoarea intrebare laughing

| mariaw a răspuns:

In general trebuie' sa fie ceva ce implica cuvintethinking

| nutzu' explică:

Bine, atunci hai,, send me" o lista cu toate filmele XXX pe care le-ai vazut in ultima saptamana... ce zici, acum iti mai place,, despre absolut orice"?

| nutzu' explică:

Raspuns ca asta asteptam... ursulik', ma asteptam sa raspunzi prima si exact la raspunsul asta ma asteptam din partea ta. Poate facem niste "conferinte"...

| nutzu' explică:

@oky
si mie imi place sa vb despre toti cei care se baga in seama in mod idiot la intrebarile altora...este cumva la categoria conversatii intrebarea mea?
da!

deci sh...

| oky a răspuns:

Ne place sa vorbim despre cei care pun tot felul de intrebarai idioate care nu au ce cauta aici, gen TU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am vorbi numai despre fotbal nu m-as plictisi, crede-ma!