| anonim_4396 a întrebat:

Ce vrea sa spuna un barbat cand ii zice unei femei: te mananc/ te-as manca toata? Sau si viceversa, cand ea ii spune lui acelasi lucru...

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Că o vrea cu totul. Exact așa cum e ea, nu cum și-ar dori el să fie. Că e perfectă, cu toate imperfecțiunile de rigoare.

| RAY a răspuns:

Ca o iubesti mult, ca o placi mult, nu mereu inseamna ceva sexual

| Freya1 a răspuns:

Cand ii e foarte draga acea persoana ii spune asa in sensu de "esti foarte dulce" "imi placi foarte mult" sau mi se... si te-as...

| PersonajFictiv a răspuns:

Ca este foarte atras de ea.

| Yasmin875 a răspuns:

Dacă nu își spun unul altuia:"Manca-ti-as p*** ta" sau "Manca-ti-as portocala."Nu e cu tentă sexuală.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ceva de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrea să-i maltrateze veverița.
Și invers înseamnă că vrea să-i irosească câteva luni din viață mâncându-i banii și timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica e extrem de atras/atrasa fizic de ea/el, ar vrea sa intretina relatii sexuale

| PIPER23 a răspuns:

Cu siguranta e cu tenta sexuala.

te'as manca = te'as f*#$

| GoldenZenith a răspuns (pentru PIPER23):

Nu este obligatoriu sa fie cu tenta sexuala. happy