| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Daca iau medicamente pentru pofta de mancare o sa mananc mai mult.eu pot sa mananc doar 3mese pe zi si as vrea sa pot manca 4-5.deci vreau raspunsuri doar de la cei ce 100%stiu si sa imi spuna daca o sa pot manca dupa administrarea lor 4-5 mese.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Nu stiu sa iti dau raspuns la aceasta intrebare, totusi multa lume se chinuie sa slabeasca si nu pot, si cu pastile si cu restul. Acuma depinde ce varsta ai iti recomand sa faci sport, daca esti mai mare iti recomand si sala de forta. Acest efort iti va mari pofta de macare (iti spun din propia experienta). Pastilele pentru pofta de mancare ai grija sa nu aibe si alte efecte secundare temporale sau permanente.
Succees.

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru matrix100):

Am 14 ani 1, 83 si 77 kg.e ok?

| matrix100 a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Eu zic ca e super bine, incearca alergare, fitness, miscare pentru pofta de mnancare si inca esti mic ai timp sa pui greutate pe tine. Nu te lua cu medicamente si cu prostii din astea.