| skizzo133 a întrebat:

Ce ziceti daca eu am parola la mess la iubita si la fb si la tothappy dar suntem orase diferite.ar putea sa ma insele.sau dc ea nu mia ceruto si i-am dato eu de buna voiee? zicetiimi

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sa mor daca am inteles ce-ai zis. gramatica ne omoara pe noi, nu altceva.
tu crezi ca daca ai parolele de peste tot, ea nu te poate insela? copilu, mai iesi un pic in realitate, un pic doar, plimba-te prin oras sa vezi ce frumos e. nu are nicio legatura viata reala cu conturile ei. daca ai parolele de peste tot, ea crede-ma ca te inseala in realitate, pe bune, nu pe mess sau fb. e foarte simplu nu? are un telefon in buzunar, e sunata, se imbraca si pleaca. tu ramai pe mess cu parolele tale.

| skizzo133 explică (pentru DNSK):

Ai dreptatelaughing) dar am incredere in ea.nu face ea din astea.> crezi ca sunt si fete serioase?

| DNSK a răspuns (pentru skizzo133):

Sunt si fete serioase si fete care nu merita sa fie fete. nu te "sprijini" atat in internet ca o sa se rupa cu tine

| Cigαяєttє a răspuns:

Nu am inteles niciodata chestia asta cu parolele, asta denota neincrederea in partener.
Si gandeste-te ca din moment ce ea nu ti-a cerut parolele inseamna ca are incredere in tine, ca i le-ai dat tu de bunavoie e altceva. Oricum, relatiile la distanta le mentii destul de greu, dar daca incercati amandoi sa depuneti un mic efort pentru a va fi bine, cred ca o sa va descurcati.

| Iancu_Georgiana_1994 a răspuns:

Daca e sa te insele, te inseala oricum...