| fatality18 a întrebat:

Salut acum am si eu nevoie de cineva care sa ma ajute cu fetele

Am o fata care am ceruto de iubita si a zis cv in genu "pai avem examenele si ce vor zice parintii" si eu i-am zis " dar dupa examene" "ea a zis sa astept"

ce ziceti are rost sa astept?

Nu mai puneti intrebari de genu daca o iubesc este logic daca am ceruto de iubita

8 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Daca n-ai s-o astepti,s-ar putea ca mai tarziu sa-ti para rau pentru ca nu vei sti niciodata cat de frumos ar fi fost.Iar cateva saptamani nu e o vesnicie! In timpul asta mai puteti comunica la telefon,pe mess, si poate chiar sa va intalniti o ora, doua atunci cand se va putea.
Pe vremuri, plecau baietii in armata mai mult de un an, iar multe fete ii asteptau pana se intorceau acasa.La voi nu este cazul, si deci nu trebuie sa-ti faci probleme.
S-ar putea ca aceasta pauza sa va prinda foarte bine, caci in felul acesta veti vedea cat de mult sau putin, va iubiti.

| fatality18 explică (pentru foxsilver):

Ok frate mersi muult sper sa mearga mersi inca o data

| foxsilver a răspuns (pentru fatality18):

Cu placere, si bafta la examene!winking

| mariuseu12 a răspuns:

Pai daca tu crezi ca merita sa astepti, asteapt.o ca nu cade cerul pe tine pana la examene mai sunt vreo 4 saptamani apoi poti incerca iar. daca te pune in asteptare si atunci e nasol rau si ar trebui sa cauti pe altcineva.sau poti continua cu propunerile poate la un moment dat va ceda si va accepta big grin. atat am avut de spus bafta si app daca vezi ca incearca sa te "loveasca" atunci sigur nu e cazul sa te lasibig grin hai salut!

| KaTaNa97 a răspuns (pentru mariuseu12):

Sfatul meu e sa nu insiste cu propunerile pentru ca va parea un disperat..parerea mea.

| mariuseu12 a răspuns (pentru KaTaNa97):

Bine punctat scuze fatality18 asta mi.a scapatbig grin mersi ca m.ai atentionatbig grin

| KaTaNa97 a răspuns:

Frate nu are rost sa o astepti..pana dupa examen pune ochii pe altu si tu iti vei plange de mila ca ai pierdut atata timp sa o astepti..frate sfatul meu este sa te uiti deja dupa alta..motivul cu examenul e un mod de a-ti spune un nu frumos..adica fara sa te raneasca.

| KaTaNa97 a răspuns:

Sry pentru descurajare.dar de ce sa te amagesti singur si dupa aia sa suferi?