| kkkmakafull a întrebat:

Ce ziceti despre fetee care atunci cand trec pe langa un baiat frumos pe strada zic"ce bun e alaaa!"?

6 răspunsuri:
| papusikk a răspuns:

Cred ca sunt penibile.

| IoanaGabe a răspuns:

Daca zic ca disperatele si zbiara sau se uita insistent.
Eu zic ca is ``obsedate``

| adriang95 a răspuns:

Anul trecut (terminam pe atunci clasa a IX-a) am facut marea greseala de a merge acasa cu 3 colege de clasa pline de fite in cap (ca, de, a vrut Adrian liceu bun, a intrat Adrian in liceu bun). Doua lucruri au fost care mi-au provicat nevoia de a-mi da un ultimate facepalm:
1. Una dintre ele m-a intrebat daca am avut "colegi draguti in generala" (si tipa, cam prostuta de altfel, chiar vorbea serios)
2. Dupa ce doua dintre ele mai aveau un pic si salivau dupa un tip din centrul Bacaului, eu avand o față de "wtf", se trezeste una dintre ele sa imi spuna "tu nu ai intelege". Acum toate 3 au tendinte de pitipoance care umbla dupa bani si tipi frumosi (ca 90% din fetele din liceul ala), iar eu m-am consolat scriind poezii pe blogul meu. (da, nu am prietena nici la ora actuala, dar prefer sa raman singur pana gasesc o fata ok decat sa imi pierd vremea degeaba dupa o pitipoanca ce-ti mananca banii si asa putini)

Si, crede-ma, sunt MULTE care fac asa

| georgiana999 a răspuns:

Eu zic ca acele fete au apucaturi de curva care sunt radar dupa baieti si nu stiu cand ar trebui sa vobeasca mai in soapta.

| PeterMan a răspuns:

Disperate! Adica cum sa zici pe strada "Ce bun e ala!"?! WTF?!