| crisxd a întrebat:

Ce zodie sunteti? Care credeti ca sunt avantajele si dezavantajele ei?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici avantaje / dezavantaje: www.elystar.ro
Pa, pa.

| inger02 a răspuns:

Eu sunt zodia gemeni. avantajele acestei zodi sunt : suntem comunicativi, veseli, plini de energie. dezavantajele sunt : cateodata superficiali, poate rautaciosi.:X, prea nerabdatori.

| misterioaѕa a răspuns:

Eu sunt în zodia berbec.Noua celor din zodia asta ne place să obținem ceea ce vrem și nu ne lăsăm așa ușor, asta e unul dintre avantajele zodiei, dar sunt și dezavantaje:suntem încăpățânați și întoarcem vorba cum vrem noi[love struck]

| crisxd explică:

Inteligent rau

| justagirl1 a răspuns:

Eu sunt zodia fecioara tongue avantaje stim sa fim bune prietene,suntem sufletiste,destepte,suntem mai mature decat multe fete din alte zodii,perfectionsite,si dezvantajele ar fi k suntem obedate de curatenie laughing, parem reci la suprafata.dar ce ii in sufletul unei fecioare nimeni nu stie decat noi, greu ne intra cineva in gratii si f greu ajung la sufletul nostru.happy credk la fel e si la baietii fecioara.

| crisxd explică (pentru justagirl1):

Stiu cum e. Si eu sunt aceeasi zodie laughing

| Bianca3108 a răspuns:

Eu sunt zodia gemeni.

| CrazyYoyo a răspuns:

Bunakiss Eu sunt zodia leutongue
Principalele calitati ale zodiei Leu: calitati de conducator, siguranta de sine, generozitate, creativitate
Cea mai puternica dorinta a nativului din zodia Leu: sa straluceasca, sa fie în prim plan
Defecte ale nativului din zodia Leu: aroganta, vanitate

Sunt mandra ca sunt leu; x; x

| BacauNet a răspuns:

Va plac pozele de pe pagina aceasta ? http://www.facebook.com/pages/Zodia-Mea/103155256470327?sk=wall

| Dlk_Danny_1994 a răspuns:

Eu sunt Balnta happy.
Avantajele sunt ca balanta este o fire sociabila, ii place tot ce e frumos si de bun gust si este o prietena adevarata