| iZe. a întrebat:

Care credeti ca sunt avantajele si dezavantajele de a fi bogat?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dezavantaj : cam multi "prieteni"laughing.

| HBK a răspuns:

Dezavantaju este ca toti cunoscutii cat si necunoscutii vor veni la tine, te vor sti ca cel mai bun prieten, ce te mai iubesc ei iar avantajul este ca ai putea avea tot ce ti-ai dorit, tot ce ai visat.

| Zâmbărici a răspuns:

Avantajul:Ai tot ce iti doresti, mergi unde vrei...

Dezavantajeletonguerieteni falsi, oameni interesati pe langa tine, prefacuti, starnesti invidie...etc.Sunt multe chestiihee hee

| spooky a răspuns:

Dezavantajul este ca acesti oameni oricat ar fi de bogati vor tot mai mult si uita de sentimentele lor.

Răspuns utilizator avertizat