| baterie777 a întrebat:

Ceao! big grin Voi ce telefon ati alege dintre Huawei G6600D si Cosmote Cute? (ma refer la tehnologie/utilitati nu design) big grin
Cel mai argumentat raspuns primeste Funda! xD
[scuze de categorie]

Răspuns Câştigător
| GaNgSty a răspuns:

Cosmote Cute Clar, Este mult mai atragator este touch si atrage mai mult privirile iar la tehnologie/utilitati se pot adauga mult mai multe aplicatii dar sunt cam acelasi pamanat aman2... cu banii care ii dai pe unu din ele iti iei un 5800 xm sh care se... pe ele de departewinking
Apropo nu prea o sa fie multe aplicatii pentru Huawei adica mai mult de 10 nu gasesti si lasa mult de dorit dar la cute gasesti aplicatii, teme si piese in caz ca se strica mult mai repede fata de Huawei findca nu este prea cunoscut la noi in Romaniawinking

2 răspunsuri:
| GaNgSty a răspuns:

Proasta RAU esti inna laughing)

| RollShot a răspuns:

Eu as alege Huawei G6600D pentru. ca e in primul rand frumos si in al doilea rand f f f bun! fundita pls