| musfash a întrebat:

Ceao frumosilor:* trebuie sa va intreb iar ceva in legatura cu baiatul de care-mi place...sti-ti voi rockerul de la mine de la liceu etc etc. Exista vreun dezavantaj daca el nu a mai avut nici o prietena pana acum? sad (el fiind a 10-a) adica oare o sa ma placa pentru. cine sunt eu cu adevarat sau numai asa ca are si el prietena...sad Si ar trebui oare sa ma deranjeze reactia oamenilor:":O ce? tie de ala iti place? esti sigura ca nu de altu'?"sad. Aseara m-am intalnit cu un prieten, coleg cu el de cls. si mi-a spus mai multe lucruri despre el si mi-a spus ca imi va face cunostina cu el luni, la scl. Sper doar ca totul sa fie bine, adica sa ma placa pentru. cine sunt sau macar sa fim prieteni daca mai mult nu vreabig grin multumesc frum de raspunsuri :* dau funditabatting eyelashes aa si scuze daca sunt greseli:*

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Roackeri? Jesus...Baftawinking

1 răspuns:
| IMC90 a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci griji. Numai oamenii slabi se iau dupa reactia celorlalti. Baftawinking