| anonim_1224 a întrebat:

Deci e vorba tot de baiatul cu care vb de 2 luni. Aseara ne-am intalnit si s-a purtat ff f dragut si desi cred ca are prietena si dintr-o data a inceput sa ma sarute si etc etc. Oare chiar ii place de mine sau e doar imaginatia mea? Ce sa fac in continuare? Astept raspunsuri.

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Daca tu ii mai permiti mult, el va merge cu usurinta pe doua fronturi.Asa,din moment ce stii ca este numai al tau, va fi cu totul alta treaba.

| Lorelai a răspuns:

Poate te place poate vrea altceva(sex) daca zici ca are prietena! Sau nu stii daca are prietena? Dar timp de 2 luni ce ati vorbit? laughing

| loveaholic a răspuns:

A inceput sa te sarute. Uite, in astfel de cazuri gandeste-te la doua situatii :
1.este vorba despre simplul instinct masculin, tu l-ai lasat sa te sarute, iar el a profitat de asta fara sentimente, ci doar atractie fizica
2. el chiar te place, dar are prietena. ai putea vorbi cu el despre asta, daca te place veti lamuri situatia.

| CHILIPIR a răspuns:

Daca are deja prietena si iese si cu tine de 2 luni e cam complicat... s-ar putea spune ca se foloseste de amandoua si ca nu simte nimic pentru niciuna.