| ioanaaa_5101 a întrebat:

Ceao lumehappy
Aseara am avut contact sexual cu prietenul meu, am avut orgasm aman2 in acelasi timp el a lasat in minesaddar au trecut 10 zile de cand mi-a venit ciclulbig grin
Se poate sa fii ramas?
Mentionez ca am mai facut acest lucru pana acum dar nu am avut nici o problema acum s-ar putea ceva sa se intample ceva? De fiecare data am fost la baie m-am pisat si m-am spalat fb inauntrubig grin
Acum imi curge un lichid alb foarte multsad de ce?
Fundita care imi explica:*

Răspuns Câştigător
| valThina a răspuns:

Tot ce e posibil... c iti curge poate sa fie sperma ramasa.mai bine protejati`va(folositi prezervativul nu numai pentru o sarcina nedorita dar si pentru bolile cu transmirete sexuala)
daca zici ca aseara s`a intamplat du-te la farmacie si cere pastila d a 2 a zi (sunt 97% sigure) costa in jur d 70-90 d lei (destul de scumpe dar poti preveni o sarcina nedorita). sunt 2 pastilute mici care s iau in timp d 48 d ore (prima) si a 2 a dupa 12 ore(dupa c ai luat prima pastila) sau cel mai bine uita`te pe prospectk probabil ca difera tongue...

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sansele de sarcina sunt in jur de 50%. Spalatul si urinatul nu au nici o valoare contraceptiva. Lichidul acre curge poate fi semnul unei infectii, poate partenerul tau ti-a dat vreo boala sau poate nu v-ati spalat suficient de bine inainte de contact si te-ai infectat de la lipsa de igiena.

| doinitza12 a răspuns:

Poate da poate nu...lichidul iti curge de la raceala adica ai racit si ma rog asa se curata organismul de microbi.pentru ca sa nu-ti mai curga fa bai cu sare de mare care o poti procura de la farmacie. pa insanatosestete

| 10011993 a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci probleme, acel lichid este doar o scurgere vaginalawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma ai ramas sau nu:-s?