| TheLocaKid a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile la distanta? Prietena mea a dat accept la un id pe mess, au vorbit doar o data si apoi i`a cerut numarul de telefon, dupa cateva zile a sunat`o si au inceput sa vorbeasca si pare un tip dragut, pentru ca am vorbit si eu odata cu el, credeti ca va merge intre ei?

Răspuns Câştigător
| Noone4u a răspuns:

Pai si eu am trecut prin asta, acum depine... daca nu o sa se vada nu o sa mearga pentru ca la un moment dat unul dintre ei va simtii nevoia de dragoste adica, va vrea sa aiba pe cineva cu care sa se si vada happy si sa aiba pe cine sa sarute si sa stranga in brate happy, daca se vor vedea nu e chiar sigur daca va merge pentru ca stii cum e cand cunosti pe cineva doar pe messwinking in poze arata altfel si in realitate altfel, dar daca o sa se placa reciproc si o sa se vada macar o data pe luna va fi ok :*

4 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

La inceput da.pana ce gaseste unul din ei pe altcineva si telefoanele se racesc, iar unul din ei sigur o sa sufere.

| Daei a răspuns:

Daca nu s-au vazut in realitate normal ca nu

| BestFeeling a răspuns:

Nu. nu vad nimic sigur in faptul ca o persoana necunoscuta i-a intrat in lista si direct i-a dat numarul de tel. fete naive

| DanielleDaniaD a răspuns:

Daca vor incepe sa se iubeasca, vor avea incredere unul in celalalt. totul va merge ok intre ei, poate chiar vor face tot posibilul si se vor intanli cat mai des. eu zic sa o lasi pe ea sa`si decida "Soarta ".nu e bine sa te bagi intre ei. vei pica la mijloc si poate te va evita...si eu am o relatie la distanta de un an jumate. si ne vedem destul de des. facem xce sa fim unul langa celalalt cat mai mult. deci, da. exista posibilitatea de a merge totul frumos intre eihappy