| marytza94 a întrebat:

Buna:*am si eu o intrebare de fete vreau sa merg si eu la iubi cand facem 1 an si o sa fiu pe stop ce sa fac ajuta-i-ma va rog:X

3 răspunsuri:
| HD_9182 a răspuns:

Nu stiu daca o sa fie prea faina. Oare cum se simt fetele cand sunt pe stop? Nu prea bine...Deci, dupa mine as amana ziua daca as fi in locul tau. Depinde de tine.

| andreeaart a răspuns:

Hi! Eh, hai ca nu e chiar asa rauhappy. Daca v ati inceput viata sexuala s a obisnuit deja, cumperi un ob, e mai simplu...si eventual daca vreti sa faceti mai mult si tu esti mai pudica, o iei la modul de gluma si zici: 'Sper ca nu ti place culoarea rosu pentru ca este anotimpul rosu zilele astea, mai e putin si se va si inseninahappy'. Sper ca te am ajutat, fii naturala!

| marytza94 explică:

Mda...nu pot sa o aman dar oricum mersi pentru sfaturii pupici:*