| Roxana12_9228 a întrebat:

Ceau! imi place de un baiat de la mine din clasa la nebunieeedar nu stiu eu vb cu el glumim impreuna dar nimic nu stiu ce sa fac ajutati-ma. el ma ia in brate ...ma mai pupa cateodata dar asa ii face si unei alte fete din clasa.Eu ce sa inteleg? plz hellpp. Ce sa fac sa ma placa si el? sau spuneti-mi ce sa ii vorbesc cu el atunci cand ma ia in brate? sa inteleaga k il placlove struck helllp

Răspuns Câştigător
| Adryan17 a răspuns:

Pai cand te mai ia in brate si daca sunteti intr-un loc ferit de lume, poti sa incerci sa-l saruti...Cred ca ar fi cel mai frumos mod de a spune "Te iubesc"... fundatongue