| Roxana12_9228 a întrebat:

Ceau! imi place de un baiat de la mine din clasa la nebunieeedar nu stiu eu vb cu el glumim impreuna dar nimic nu stiu ce sa fac ajutati-ma. el ma ia in brate, ma mai pupa cateodata dar asa ii face si unei alte fete din clasa.Eu ce sa inteleg? plz hellpp. Ce sa fac sa ma placa si el? sau spuneti-mi ce sa ii vorbesc cu el atunci cand ma ia in brate sa inteleaga k il plac? Sau alta chestie ce sa ii spun asa mai in gluma mai in serios? P. s el se mai apropie asa de mine... k si cand ar vrea sa ma sarute dar eu ma retrag.big grin

2 răspunsuri:
| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Nu te mai retrage cand vrea sa te sarute si raspundei si tu la fel

| KinoAndreea a răspuns:

Asa se intampla si la mine in clasa e doar o joaca de a lui a baietilor...perioada asta care incearca mai multe lucruri cel putin la minelaughing

sa zicem ca atunci cand te ia in brate intreaba-l ma placi? si daca zice nu sau altceva in afara de "da" e doar o joaca si daca zice da stii tuh ce ai de facuthappy