| Roxana12_9228 a întrebat:

Ceau! imi place de un baiat de la mine din clasa la nebunieeedar nu stiu eu vb cu el glumim impreuna dar nimic nu stiu ce sa fac ajutati-ma. el ma ia in brate ...ma mai pupa cateodata dar asa ii face si unei alte fete din clasa.Eu ce sa inteleg? plz hellpp. Ce sa fac sa ma placa si el? sau spuneti-mi ce sa ii vorbesc cu el atunci cand ma ia in brate sa inteleaga k il plac? Sau alta chestie ce sa ii spun asa mai in gluma mai in serios?hee hee

Răspuns Câştigător
| StellaFitz a răspuns:

Deci.din experienta mea baietilor le place sa fie luati prin surprindere ei nu pun etichete pe fete spunand,, asta da asta nu,,, ei fac ce simt.deci odata cand o sa ramai singura cu el doar voi doi intr.o camera sau o sala de clasa du-te la el si uita-te in ochii lui si vorbiti despre ceva anume daca se uita si el saruta.l! daca te saruta si el e bine. daca nu te place se va retrage. faza e ca nimeni nu se retrage.decihappy

5 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Arata-te interesata de el, roga-l sa te ajute la o materie, sa stea cu tine dupa ore, sa il rogi sa te insoteasca undeva.
Glumeste cu el, bate apropouri.
Intreaba-l daca ii place de cineva, daca o cunosti (in caz ca raspunde da), intreaba`l cum arata tipa pe care o place.etc.
Si fi tu insati, zambitoare si plina de viata.
sa simta ca langa tine nu se poate plictisi.
Si ajuta-l cand are nevoie de orice.

| Bobbless a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess daca nu poti sa eu spui in fata. Spune-i ce simti intreaba daca si el simte la fel Daca da, bravo daca nu. macar ai incercat. adica trebuie sa o faci decat sa ramai cu gandul ca daca ai fi facut-o poate ati fi fost impreuna. Riscaa! happy

| StellaFitz a răspuns:

Mersiiiiiiiiiiii:*

| Nutemaiholba a răspuns:

Faza e sa il lasi balta daca el e genu care le schimba ca pe chilotimai sunt mii de baiti draguti in lume nu numai unul

| lolgirldanielle a răspuns:

Pupa-l si tu. intreaba-l daca te place happy