| BlackPrincessBitch a întrebat:

Ceau:*

sunt doar curioasa!

este cineva de aici care are 13, 14, 15 ani si sia inceput viata sexula siii pare rau de asta?

as vrea sa imi spuneti varsta si de cebig grin

5 răspunsuri:
| dorutza_9395 a răspuns:

Daca vrei informatii in legatura cu asta trimite-mi un p. m cu id-ul tauhappy.

| BlackPrincessBitch explică:

P. s nu vreau sa fac aceeasi gresealabig grin

| emyy_5514 a răspuns:

La 15 ani fara o luna...si nu regret pentru ca a fost persoana potrivita. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am inceput la aproape 14 ani
Nu a fost deloc cu persoana potrivita nu stiu ce a fost in mintea mea, NU te sfatuiesc sa incepi de la o varsta atata de mica, mai ales daca nu ai o relatiie stabila. TREBUIA SA FACI CU PERSOANA POTRIVITA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15:d. nu-mi pare rau delocthinking daca e persoana care trebuie. noi suntem si acum impreuna si ne intelegem perfect. chiar dupa si mai bine. si el se poarta din ce in ce mai frumos cu mine