| soADE a întrebat:

Ceaukiss. Va rog imi ziceti si mie un film de groaza gen Orphan? sa ma tina in suspans. sau cu fantome. nu cu dracula, monstrii, zombi sau prostii din astea. Dau fundita! :* [scuzati categoria puppy dog eyes ].

Răspuns Câştigător
| Julia89 a răspuns:

The others - super film cu mult suspans sigur o sa iti placa

3 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Saw:-s

| anonim_8703 a răspuns:

Pai nu stiu ai putea incerca El Orfanato-orfelinatul pe romana big grin ai grija tresa ai minim 15 eu l`am urmarit la 11 ani si am fost socat pana la 14

| theotheoo a răspuns:

Drag me to hell, e super mega ultra de groazaaaa