| eulliric a întrebat:

Cel mai frumos gest facut unei fete? intrebarea nu este adresata doar baietilor, caci respectam orientarile sexuale ale tuturor big grin.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca te referi la cadou, asta tine de ce i place ei. Fetelor le place sa se simta speciale.Ai putea sa i cumperi ciocolata si flori,sau un ursulet pe care sa scrii ceva frumos,sau o cana cu Te Iubesc,sau o poza mare cu voi doi etc.
Daca te referi la actiune sau ceva de genu poti sa ii dai bluza ta cand ii este frig,sa ii ti umbrela,sa i faci complimente,sa i duci cartile etc.
Daca te referi la atingere and stuff,fetelor le place sa "le sufli in ceafa",sa stai foarte aproape de ele si sa le soptesti la ureche cuvinte de dragoste,sa le musti de buza,sa le saruti pe gat,sa le ti in brate astfel incat sa se simta protejate,sa stati intr-un loc retras si sa va sarutati,sa o privesti ca si cand ar fi cea mai importanta de pe Pamant.
Daca te referi la mai mult de atathee hee,orice atingere conteaza,trebuie sa descvoperi ce i place,locurile sensibile, sa le mangai sau sa le saruti pe tot corpul, sa le faci sa se simta speciale etc.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da-mi in cap ca am incercat sa ajut.
Scuze may!

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Pai cel mai frumos gest facut prietenei mele (am doar14 ani nu va asteptati la ceva maret).De 8 martie i-am luat un buchet decent de flori, am mers la film si am sfarsit sarutandu`ne sub umbra unui copac (nu mai stiu ce era).

| eulliric explică:

@Comeandtellmesomething : abtine-te pe viitor. mersi anticipat!

| eulliric explică:

Nu am cerul ajutorul, am vrut doar sa vad cat de romantici mai putem fi deunazi.tu nu mi-ai spus ce gest frumos ai facut, ci ce gesturi as putea sa fac eu.pai le stiu fratioare si eu ca nu-s cazut din pom si nici 14 ani nu am! iti multumesc pentru raspuns, dar data viitoare incearca sa fii pe subiect.

| eulliric explică:

@cucu unul la mana,amice, am prietena nu-ti face probleme.doi la mana, nu te mai baga ca musca-n lapte ca oricum esti afon; si trei la mana, in locul tau nu as fi deschis gura la ce avatar de labbagiu cronic ai.sa fii iubit cucule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand prietena mea a primit cel mai frumos cadou! Inima si iubirea mea! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti capos? tu esti baba aia care nu-i place nici in gura nici in fund, daca comeadntellmesiasamaideparte a incercat sa-ti arate romantismul tie nu-ti convine, de ce ma sa se abtina? daca tu esti prapastios la minte si nu iti dai seama ca atunci cind pui o intrebare pe acest site iti poate raspunde cel de la 10 pina la 74 de ani, are dreptate smith ca esti iesit la agatat birliricule