| simplegirl2 a întrebat:

Ce tipuri/gen de fete sau cum ați dori sa fie fetele?(adresată băieților intrebarea)și din dpdv. al îmbrăcămintei,fizic, machiaj etc.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Naturală; ea însăși.

7 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Feminina, atat.

| Nemessys a răspuns:

Cum ii place ei, naturala, fara machiaj.

| Crsiti92134 a răspuns:

Sa fie fata

| Șurubelniță a răspuns:

Întrebi asta pentru că vrei să atragi atenția vreunui flăcău?

| Marin321 a răspuns:

Suficient cat sa ma faca sa vorbesc cu ea (Imbracata decent si fara exces de machiaj)... Dupa ce vorbesc cu ea imi dau seama daca merita sau nu

| simplegirl2 explică (pentru Marin321):

Dar dacă încă nu o cunosti? ..ma refer când o vezi prima oara și cum ți-ar placea sa fie?

| Marin321 a răspuns (pentru simplegirl2):

Pai fiecare are un stereotip in minte.
Sa zicem ca mi-e personal imi place sa foloseasca cat mai mult alb, negru si rosu in vestimentatia ei. Sa aiba accesori (cercei, bratara... etc)
Daca poarta o palarie asortata atunci deja ma da peste cap laughing)

A si sa nu cea care iese in evidenta, nici sa fie vreuna inchisa dar nici sa rada doar ea singura.

Bine, acum mi-e imi plac foarte tare tipele care merg la sala, deci daca are un trening pe ea, e si mai bine,)