| Bellinda99 a întrebat:

Hristos a inviat!'Intrebarea asta o adresez baietilor. Care a fost cel mai frumos gest care ati facut-o pentru o fata?

11 răspunsuri:
| eluboy13 a răspuns:

I-am dat o bratara de 4 lei

| MasterYoda a răspuns:

Am mancat mancare gatita te de ea...

| Alex_7039 a răspuns (pentru MasterYoda):

rolling on the floor frumos gest laughingrolling on the floor

| Guby a răspuns (pentru Alex_7039):

Da.laughing)

| Bogdan1212 a răspuns:

M-am imbracat in costum am invitat-o la restaorant si la sfarsit cand am ajuns in fata casei ei m-am pus in genunchi i-am pupat pantoful putin cam prafuit si i-am zis : Un inger nu pierde o dragoste mare caci el insusi e dragostea Aripile tale miros a trandafiri iubeste-ma pe mine! Si din clipa aceea ne-am placut si mai mult de cat inainte si maine implinim 4 ani de cand suntem impreuna

| RilaIepur a răspuns (pentru Bogdan1212):

Ai vrea sa te credem.

| catalin02 a răspuns:

Pai sa-i cer scuze(ca am inselat-o) in genunchi

| Saveryo a răspuns:

Am ajutat'o sa se mute de la mine cand am prins-o ca ma inseala. Si la ala cu care m-a inselat i'am gasit servici

| RilaIepur a răspuns:

Era ziua ei si trebuia sa doarma la mine. I-am lasat in pat cadoul (era o bratara). Si cand a dat plapuma si a vazut punga de cadou s-a bucurat imens de mult.

| eutpu3 a răspuns:

Am mancat o punga de pufuleti gusto impreunalaughing)(glm)

| Kitzu a răspuns:

I-am dus o saorma