| cristi27 a întrebat:

Intrebare pentru fete; care este cel mai frumos gest care la-ti facut pentru un baiat?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

L-am iubit neconditionat!
Si ii demonstram asta, in fiecare zi prin gesturile si faptele mele.
Cred ca mai mult de atat, nu pot face.

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sincer...nu am facut prea multe ptc nu a fost nevoie...Au facut ei destulelaughing
Asta e un lucru urat, nu?thinking
Pff. m`ai facut sa imi dau seama de cv...sigh
Whatever... e posibil pe viitorhee hee

Shin
| Shin a răspuns:

@Bubulina, o sa te apreciez eu, promit!batting eyelashes
Shinwinking

| Pho3nix a răspuns:

Nu sunt fata... dar vreau sa raspund si eu.

Hmm... unele fete s-au combinat la cartela cu prietenii lor. E un gest dragut. happy

| BUBULINA a răspuns:

Sa il scot in oras te tot timplul relatiei pe bani mei, sa il duc la munte pe bani mei, sa ii fac cadouri
nah eram si eu mai mik si mai prostutza
si nu a apreciat

| Jonsdottir a răspuns:

Sa il las in pace atunci cand imi spune ca are nevoie de minehee hee

| ejaxz a răspuns:

Am renuntat la o vacanta in Franta de 1 luna pentru a sta si al ingriji din cauza unei raceli mnore.Insa a stiut cum sa ma reconpenseze.

| conflict a răspuns:

@legiuitoarea
Asta e cel mai frumos gest facut pentru un baiat?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... nu stiu daca cel mai frumos dar clar cel mai crazy a fost cel pe care l'am facut azi laughing Prefer sa'l stiu doar eu si el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
L-am lasat sa stea in lumea lui lipsita de viata si importanta, sunt impacata sufleteste cu decizia luata!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a castorit cu mine.la cat ma cunosc eu de bine cred ca m-a iubit mult si inca ma iubeste.sunt prea putin pentru ea. trebuie sa suplinesc cumva.