| Steam321 a întrebat:

Ceparere aveți despre asexuali și de ce trebuie sa fim judecați evident ca și homosexuali nu mai voi heterosexuali nu sunteți judecați? adică dacă lumea vede un cuplu de băieți îi judeca dacă vede un cuplu barbat +femeie îi doare fix undeva, așa și eu sunt judecat de niște indivizi ca sunt asexual.Voi judecați persoanele care sunt asexuate

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Asexual: lipsa de atractie sexuala fata de orice sex. Tu esti destul de interesat sa ai o tipa langa tine. Faptul ca nu esti in stare sa pui mana pe una si sa treci peste tampeniile din capul tau dau mai degraba se complexe/frustrari sexuale decat ceea ce e fix in polul opus, asexualitatea.

| Steam321 explică (pentru AlexCristi97):

Man cel puțin acum nu mai sunt frustrat am înțeles tot ce trebuia sa înțeleg mai de mult.pentru mine nu exista fericirea ...finally smiles

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adica nu simti nici o dorinta sexuala cand vezi o fata frumoasa? nici nu te masturbezi? nu baga lumea cretina din tara asta in seama, traim intr-o tara de cretini, tampiti, complexati si frustrati

| Steam321 explică (pentru RAY):

Man pana acum 8 luni simțeam ca orice om nevoia de a face sex dar pana la urma am renunțat și oricum nu știu cum nu mai simt nevoia sa fac sex sau sa mă masturbez dar este genial
Apropo ști cumva câți la % din populația româniei sunt asexuali?

| RAY a răspuns (pentru Steam321):

Un studiu parca facut in Anglia a dovedit ca undeva la 2/4% din populatie, posibil ca si in Romania e la fel, cum dintr-o data numai simti dorinta aia? si eu as vrea sa numai simt asa ceva, ai renuntat la masturbare poate de asta?