| Ricaion589 a întrebat:

Ceva aplicatii de dating in afara de tinder? Vreau să-mi spuneți dar doar cu conditia ca le-ati folosit si sunt bune, nu vreau sa va uitati pe google si să-mi ziceti una la întâmplare chiar daca nu ati folosit

10 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Eu m-am intalnit cu multe fete din ucraina moldova si alte tari dupa ce am folosit love.mail.ru
este si aplicatie de instalat pe telefon dar poti sa intri si direct de pe un laptop pe acest site love.mail.ru
la inceput dai click dreapta in pagina cu gogle chrome si scrii alogi de acolo translate to english sau sa traduca in romana
apoi dupa ce ai reusit sa te loghezi ai posibilitatea sa treci aplicatia in limba engleza
oricum merita efortul daca esti cu adevarat o persoana inteligeta cu siguranta o sa te descuci
daca te-ai inregistrat in pagina cu o adresa de e-mail tot cu aceeasi adresa de e-mail te poti conecta si dupa ce instalezi aplicatia.
poti sa alegi tara România poti sa alegi Ukraina... Odesa ca vine vara si acum e ieftin rau ca a fost razboi pe acolo si nu se mai duc turistii sau speriat.
Sau poti sa alegi orice tara vrei tu. dar este minunat ca acum ucraeniencele si moldovencele sunt aici la noi in Romania
asa ca prin intermediul acestei aplicatii tu poti sa cauti fete din România simplu nici nu plătesti nimic pentru asta
NU TE APUCA SA DAI BANI LA APLICATIE
poti sa vorbesti cu 50 de persoane / zi fara sa dai nici un ban
vezi ca are si posibilitatea sa alegi 500 de femei care iti plac in fiecare zi cu care ai dori sa intri in contact
si daca si ea vrea sa vorbesca cu tine cele care nu sunt excroace nu iti cer flori trandafiri cadouri ca sa vorbesti cu ele
va fi absolut gratuit sa vorbesti cu ele
dar daca vre-una iti cere ceva casa vorbesti cu ea nu le oferi nimic!
la ce folos sa dai banii de o pizza pe un tradafir virtual ca sa iti dea una voie sa vorbesti câteva cuvinte cu ea apoi sa te injure.

| Goete a răspuns:

Balambu
Strabunica s-a cuplat cu strabunicul si cu tot satul si satele vecine multumita acestei aplicatii

| Crackman a răspuns:

Fb dating

| Danny28 a răspuns:

Nu sunt bune de nimic aplicațiile de genul. Fetele le folosesc doar pentru a își promova conturile de Instagram, nimic mai mult.

| cehos69 a răspuns:

Connected2me mi se pare ok pentru socializare da nu e pentru dating neaparat, oricum e mult mai ok decat tinder.

| timidu89 a răspuns (pentru cehos69):

E cea mai varza aplicație. Îmi scriau unii disperați sau homalai. Mai rău că tinder e c2me

| shookdazed a răspuns:

Singura aplicatie care merge e face 2 face asta daca te descurci sa vorbesti eu unul nu...
Toate aplicatiile de dating sunt o mare, mare porcarie si pierdere de timp.

| Danny28 a răspuns (pentru shookdazed):

Nici f2f nu merge daca esti urat din punct de vedere fizic, asta in cazul meu.

| shookdazed a răspuns (pentru Danny28):

Si atunci la ce ajuta ma rog aplicațiile?

| Cozmea022004 a răspuns:

Eu am folosit Jaumo la misto. Chiar mi-a apreciat profilul o fata laughing