| bublegum a întrebat:

Help me crying
am un coleg care este foarte dragut.si ne intelegem super bine.mai merem pe afara, vorbim glumim, si de astea
problema ii ca el tot imi zice ( cred ca glumeste big grin ), ca daca nu o facem, ca am sanii buni, sa ca ii pacat sa nu o fac. iar eu ii raspund asa mai in gluma cam asa " da, noh hai la mine sau la tine?laughing "
dar ii naspa ca pe el il plac foarte multe fete, iar el pe toate le imbratiseaza le pupa. si de astea
si incepe sa imi placa de el happy... dapoi, credeteti ca ma place sau ceva, sau ar trebui sa imi iau gandul de la el, si sa nu mai stau asa mult cu el happy
p. s: el mereu ma prinde de cur si mereu incearca sa ma prinda si de sanii. si tot imi zice ca is bunatongue

Răspuns Câştigător
| Talibanu_8711 a răspuns:

laughing pot sa zic ca sunt pus app exact in situatia asta (ca baiat). daca e cum e la mine laughing cea ce e foarte probabil. el chiar te place si cu celelate fete face asa ca sa mai piarda tmp. deci sfatu meu :! tine-te de el daca iti place!

3 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Eu nu stiu,in primul rind incepe sa te respecti,ca daca el va incepe asa fara voie sa te apuce de una de alta, lumea ce va incepe a gindi despre tine, dar totuna treaba ta.Relatiia cu el se poate de inceput dar stiind ca apoi veti incepe a va intilni si tot asa. Daca veti face asa pur si simplu ca sa-ti pierzi virginitatea atunci faci o greseala mare.Cel mai bine este sa vorbesti cu el, daca el te simpatizeaza si tu tot incepeti sa va intilniti mai intii si apoi sa faceti, ca puteti sa faceti si apoi el sa uite de tine si sa-si aduca aminte doar cind are nevoie.Mult succes happy

| คภﻮєlรฬєєt a răspuns:

Draga mea acest baiat nu-i de tine daca tot iti spune sa faceti sex este un "fustangiu" cum ai zis si tu il vezi cu alte fete, le pupa etc.Acest baiat vrea sa abuzeze de tine vrea doar sex daca vrea o relatie serioasa nu-ti zice asa ceva si in + nu umbla cu altele.Stiu ca nu iti va placea sau ti se pare ciudat dar asa vor mai toti baieti si in + traiesteti copilaria nu cu burta la gura'.

| RoxyYy_6084 a răspuns:

Poate vrea numai sa faca ceva sau are gandul numai la asta si poate de aceea reactioneaza asa. app cati ani ai?