| Criss003 a întrebat:

Chiar nu mai stiu ce sa cred... un baiat de care mi-a placut mult de tot se lauda in sat ca sta cu mine, eu vorbesc cu unul dintre pretenii lui cei mai buni si mi-a zis ca X sa. i zic asa vorbeste numai de mine. baiatul cu care vorbesc ii place de mine. si baiatul de care mi-a placut am incercat sa stau cu el acum ceva timp si nu a mers, si acum aud ca se lauda cu mine. si sa fie picatura care umple paharul. inca un baiat care vroia sa stea cu mine il deranjeaza cand aude ca zic ceva despre X. varul meu mi-a zis ca ma place dar e timid. si in luna martie si unul dintre prietenii lui X si X si baiatul timid vin la ziua lu varamio. o sa fie toti 3... eu nu stiu. ce sa mai cred? de ce se lauda ca sta cu mine si cand vorbim amandoi nu imi zice daca simte sau nu ceva? help! dau funda!

1 răspuns:
| Alxandra4y0u a răspuns:

PAi si eu sunt cam in aceeasi situatie...da nu ii chiar ca a ta... poate este timid si nu vrea sa recunoasca ceea ce simte pentru tinethinking Eu zic ca cel mai bine ar fi sa dai id-ul lei sa vorbeasca cu el.thinking Poate sa intampla chestia aia,, magie"Pwp si ai grija:*