| Parazit93 a întrebat:

Ciao TPU happy am urmatoarea problema:
Prietena mea cea mai buna in care sunt indragostit pana peste cap vine sambata si duminica la mine happy dupa ce ca i am spus acum cateva zile mai indirect ca o iubesc si asa mai departe. si i am mai zis ca as dori unpic de distanta ca eu sa mi pot ordona sentimentele pentru ea. Dupa 3 zile ea mi a scris un sms daca vreau sa ma intalnesc cu ea sa vb, si cand m am intalnit cu ea ea a inceput sa planga si sa mi spuna ca nu a dormit deloc daca nu a avut contact cu mine. de atunci avem iarasi zilnic contact si imi scrie la fiecare sms te iubesc... ce sa fac daca vine la mine nu stiu sigur daca sint inca pregatit sa o vad, si de fiecare data cand o vad parca nu mai sint eu, ma comport ca un copil si as face orice pentru ea. iar cand o vad ca se saruta cu altcineva parca turbez si intra dracu in mine sad credeti totusi ca ei ii place de mine? daca totusi ca se saruta cu altii? de fiecare data cand ma vede vine la mine sa ma ia in brate si e tot dupa mine, iar daca ma uit mult timp in ochii ei, ea ma intreaba daca e ceva? nu stiu pur si simplu ce sa mai fac. si eu m am sarutat de cateva ori cu ea, si nu zice nimic daca o ating pe piept sau pe fund.
ce sa fac daca vine la mine?
si inca o chestie care nu o inteleg, deci eu si cu alte fete am contact si cu ele ma comport normal, si chiar nu am nici o problema sa am sex cu ele, dar la prietena mea cea mai buna parca mi e frica sa fiu asa tupeist? este normal
Dau FUNDA tongue

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu cati ani aveti dar se para ca ea este mai matura decat tine, cel putin fizic. Intreab-o pe ea ce ar dori sa faceti si poate te scoate ea din incurcatura.

| Chira_Cristi_1997 a răspuns:

Skate esti un prost, fara suparare

| fReAk_2574 a răspuns:

Voi sunteti indragostiti unul de altul si nu v-ati dat seama?

| IvyChris a răspuns:

E curva, si tu fraier, iti zice ca te iubeste zilnic si se saruta cu alti, ma lasi? Isi bate joc de tine, in cel mai bun caz are chef sa se " gioace" putin cu tine prin pat

| Hitch26 a răspuns:

Prietene motivul comportamentului tau il spusasi chiar tu, esti indragostit de ea si din ce spui tu cred ca si ea te place foarte mult, asa ca i-ati inima in dinti si du-te si vb cu ea si lamuriti totul, du-te si spune-i clar ce simti pentru ea si care sunt intentile tale.