| SweetHeartAlly a întrebat:

Deci dragi prieteni am un iubit de 8 luni peste cateva zile pot sa zic ca de 9 si stiti care e problema eu ma intalnesc cu el doar pe parcursul scolii pentru ca el nu este din oras cu mine si nu avem cum sa ne intalnim iar cand sa gatat scoala i-am dat o scrisoare si a citit-o si a inceput sa planga in scrisoare scrie ceva de genu sa nu ma uiti sa ai grija de tine intelegeti voi vb cu el la tel dar nu tot timpul ca nu poate de cand a inceput vakanta doar de 2 ori si hai sa trecem la subiect eu il iubesc enorm de mult si el pe mine da vacanta asta ne-a distrus pe amandoi si nu stiu cum sa fac sa nu ma mai gandesc la el sa nu il mai am in minte nu vreau sa il uit de tot dar ajutati-ma sa fac ceva ca de fiecare data cand ma uit la poze cu noi incep sa plang si m-am sturat plzzz helpp

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

A-ti incercat sa va vizitati? sa mergi tu in orasul lui si el in al tau.sa vorbiti la telefon messenger.

| biancaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai incearca sa te intalnesti cu el macar din cand in cad si asa e in dragoste se mai si sufera...tu trebuie sa fi tare si sa incerci sa treci peste si sa ai incredere in voi si o sa vezi ca daca no sa te insele sau no sal inseli totul o sa fie bine si peste 3 luni o sa va revedeti si o sa uitati de tot suferinta.ai grija si sper sa fie bine:* succes

| cOry_1726 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult timp la tell cu el.si s te gandesti la el mereu fiindca o s inceapa scoala din nou si o s va revedeti pana atunci uitate la pozele lui vorbeste cu el si pe mess, dati-va webul si nu va lasa-ti despartiti de distanta fiindca dragostea la distanta este mai mare:angryasta iti spun din experienta)

| SweetHeartAlly explică:

Nu imi apar raspunsuriile voastre