| anonim_4396 a întrebat:

Hei,Tpu..va stresez din nou cu o intrebare. O parte din voi stiti ce lucruri urate mi-a facut prietenul meu( m-a intrebat daca accept sa faca sex cu alta,tine poze cu fostele in laptop/tel,a iesit cu o prietena de-a lui,ca nu e pregatit sa spuna "te iubesc"dupa cina romantica pe care i-am facut-o si toate celelalte lucruri frumoase) insa,de fiecare data cand ii spun sa vina sa ne vedem,el vine si ramane la mine doua zile,trei chiar,el spune ca tine la mine altfel nu ar mai veni la mine,sa doarma cu mine,nu am mai vorbi des prin mesaje(des, putin spus)si spune ca vom fi impreuna si peste doi ani desi eu ii tot spun ca nu va fi asa, sa se gandeasca daca vrea sa mai fie cu mine ca nu ne potrivim. Acum trei zile m-am certat cu el pentru ca nu a vrut sa vina la mine insa noapte pe la 4 a venit fara sa-mi spuna dar eu am avut tel pe silentios,interfonul oprit, dormeam asa ca nu a avut cum sa urce sus la mine, a plecat..cand s-a trezit pe la 2 a venit la mine. El este dragastos atunci cand este langa mine,ma saruta mereu, ma imbratiseaza etc. Ieri a acceptat sa sterg poza cu noi de pe facebook (prima data a zis sa nu o sterg). Ce credeti? Tine la mine? Multumesc mult! P.s a avut multe prietene, dar si aventuri de-o noapte.

21 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Daaaaaaa tine la tine.cum tin eu la daniela crudu.eu zic sa-l lasi balta, chiar insist sa faci asta.nu e de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce cunoscut imi pare baiatul, seamana la boloboc cu iubitul prieteni mele happyFi atenta aici : prietenul prieteni mele : a inselat-o de ''n'' ori o so mai insele, o minte, se cearta app mereu, ii dragut cu ea cand este acasa la ea sau sunt impreuna, cand nu sunt face urat, se desparte de ea cand vrea el ca sa vada cat de mult il iubeste cica...deci ai grija de viata ta si nu-ti manca zilele cu cineva care nu merita. Fiecare om este frumos si o sa gaseasca persoana potrivita happy

| anonimus321 a răspuns (pentru anonim_4396):

El se poarta frumos,adica nu mi-a zis sa ne despartim,eu ii zic mereu nesuportand fazele care mi le-a facut,acum doar pozele cu fostele pe care le are de mult timp ce-i drept,faza cu sexul a fost la inceput,de obicei ne certam deoarece eu incep neputand accepta faptul ca tine poze cu tipele alea,nu mai vorbeste cu ele dar le tine.I-am zis "Vrei sa pun sa fii urmarit? O fac pentru ca nu imi este greu! " iar el mi-a zis "Da, oricand, pune sa fiu urmarit, tu nu ai incredere in mine." Nu am pentru ca vad pozele cu alea in laptop si like-uri pe care le da la unele pe facebook. De 3, 4 zile vad ca nu a mai dat, stie ca-mi displace asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonimus321):

Baiatu se prelinge si stie sa intoarca totul in favoarea lui. Si eu am o relatie de 5 luni. Dar iti spun personal eu nu as suporta sa aiba poze cu ele. Faza cu like nu prea ma deranjeaza..pentru ca nu vad nimic periculos. Si iti zic la cat sunt eu de geloasa iti spun ca daca as vedea pozele i-as zice '' vrei pe alea ramai cu alea '' Si plus nu simte sa zica te iubesc? -_- Un baiat pentru fata lui cand are sentimente pentru ea mereu ii va zice de cate ori are ocazia '' te iubesc iubita''. Astea sunt abureli.

| Public22 a răspuns:

E comlicat rau prietenul tau, poate ar trebui sa cauti altceva ti-am mai spus.

| Peaches a răspuns:

Eu cred ca tipul asta are un fel de insectar.E colectia lui si nu renunta la ea. Ce nu pricep este:daca tu crezi ca nu va potriviti (ca asa ai spus in text) de ce continui sa stai cu el?

~Roxetta

| schmoll a răspuns:

Conform descrierii tale as spune ca tine la tine,dar mai are si alte sentimente, si eu fac la fel, am poze cu foste, le sun, si imi iubesc prietena.ce sa facemlaughing poate asa suntem noi barbati...nu vrem colivie

| Z3R0H0uR a răspuns:

Complicat, de tinut, se vede ca tine la tine. A facut ceva cu pozele alea pana la urma?

| anonimus321 a răspuns (pentru Z3R0H0uR):

Din tel le-a sters, din laptop nu, zice ca nu le va sterge nici cu mine cand va fi cu alta..sa-i cer sa aleaga intre ele si mine?

| Z3R0H0uR a răspuns (pentru anonimus321):

Daca tot zice ca nu o sa va despartiti, de ce zice lucrul ala, ca o sa le puna si pe cele cu tine cand va fi cu alta?! Asta nu inteleg... nu o spune chiar asa " sa aleaga intre ele si mine"... Spune exact ce am spus eu. happy

| anonimus321 a răspuns (pentru Z3R0H0uR):

Imi cer scuze, poti repeta te rog ce ar trebui sa-i spun? Multumesc!

| Z3R0H0uR a răspuns (pentru anonimus321):

Zi simplu : Daca zici ca o ramanem impreuna si nu o sa ne despartim, de ce nu stergi acele poze si imi adresezi acea scuza cum ca o sa ti si pozele cu mine cand ne vom "DESPARTII".

| anonimus321 a răspuns (pentru Z3R0H0uR):

I-am zis si a zis "nu am incredere in tine ca vom ramane impreuna mereu".I-am zis de ce nu are pentru ca nu i-am dat motive si a tacut. zicea ca dupa ce le sterge mai gasesc eu ceva si-l pun sa faca. vrajeli

| Miky1 a răspuns:

Nu te vrea, asta e.

| TequilaG a răspuns:

" Prietenul tau " te-a intrebat daca esti de acord sa faca sex cu alta. Nu cred ca mai tine asa mult la tine. Eu zic sa uiti de el.

| anonimus321 a răspuns (pentru TequilaG):

M-a intrebat la inceputul relatiei.

| TequilaG a răspuns (pentru anonimus321):

Deci erati impreuna cand te-a intrebat?

| anonimus321 a răspuns (pentru TequilaG):

Da.

| TequilaG a răspuns (pentru anonimus321):

Pai, in cazul asta nu mi se pare ceva normal.

| 78buc a răspuns:

O relatie sta la baza formarii unei familii, sa ne gindim ca peste citiva ani va casatoriti, tu iti dai seama ce viata de cosmar iti va face? nu stiu cum tu dar eu i-as pune conditii sau eu sau ele.Desigur lasa-l sa vb si cu alte fete, propune-i intr-o zi sa mergi si tu cu el la primblare cu una din ele.Nu-l lasa sa faca tot ce vrea el, poate te place intr-adevar, insa totusi trebuie sa aiba un alt caracter.Bafta