| anonim_4396 a întrebat:

Cind ati facut pentru prima data sex, citi ani aiti avut cum a fost, va durut ce placere ati simtit?

7 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Am facut la varsa de 5 ani cand eram la gradinita cu o colega in baie rolling on the floor))))) laughing))))) laughing)

| HotChoclate a răspuns:

Privat.

| natalia_7677 a răspuns:

Aveam 18 ani cand am avut primul contact sexual. Nu am avut o atmosfera foarte romantica deoarece era la mine in camera iar parintii mei erau in camera alaturata. Intra-adevar ca m-a durut putin dar pe urma totul a fost ok ne-am simtit super.

| eduardinoedy a răspuns:

Ca baiat, iti zic ca e foarte placut

| mary_1521 a răspuns:

Varsta acum nu prea conteaza cand faci sex ca este la moda sa faci si cand ai 12ani dar oricum alea nu gandesc, este dureros dar te doare si a doua oara un pic, dar depinde cu cine vei fi ca se poate sa uiti de durere daca este romantic...

| BomBonela a răspuns:

Hey imi puteti scrie si in privat

| zozozozol a răspuns:

Aveam 14 ani a fost pe o plaja la 2 noaptea eu fugisem din camera de hotel si m`a durut putin dar dupa a fost relaxant XD funda?