| anonim_4396 a întrebat:

Cind face-ti sex oral partenerului si el ejakuleaza in gura, ce face-ti? inghititi sau mergeti al baie?

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mie ca mascul mi-e indiferent şi dacă îmi face şi dacă nu.
Şi dacă înghite şi dacă nu.
Însă, dacă ar fugi ca apucata la baie de parcă a dat peste dracu' gol atunci aş încerca o comunicare cu ea.

identitate
| identitate a răspuns:

Nu e cazul meu dar iti spun ce fac femeilehappy Prima oara sunt "deranjate", fug la baie si iti reproseaza happy (intre noi fie vorba nu e de condamnat avand in vedere cate "minti luminate" sunt in jur). Unele sunt deranjate pe bune.Cu timpul "fug" din ce in ce mai incet, apoi nu mai fug deloc si inghit strambundu-se, dupa inghit si nu se mai instramba iar intr-un final isi doresc si se enerveaza daca nu reusesc sa te faca sa ejaculezihappy. O femeie trece prin toate etapele, iar unele se opresc la prima faza probabil.Pentru ca imi dau seama cand face unul din lucrurile enumerate mai sus ca sa ma convinga de ceva si cand chiar traieste ceea ce spune si ce face. E o chestiune de parteneri si de comunicare intre parteneri.happy

| tarziu a răspuns:

Am avut experiente in care tipa vroia neaparat sa inghita. "Cum sa arunci asa ceva?" Zicea ea...
In schimb am avut si fete care nu faceau deloc sex oral. Femeile NU trebuie impinse sau fortate niciodata, daca nu fac de bunavoie si nu le place, asta e happy

| Pupily92 a răspuns:

Sunt impotriva sexului oral happy

| elamit a răspuns:

Eu sunt mai de moda veche nu sunt de acord cu asemenea lucru.

| TheMihutz a răspuns:

Cand ai in gura comoara lui, ia putin cu miere

| bibishor a răspuns:

Dar nu inteleg ce cu placerea asta la voi sa ejaculati in gura partenerei? ma rog...deci daca sunteti de ceva timp impreuna, va iubiti si foarte intimi unul cu celalalt nu ar trebui sa o deranjeze sa inghita

| Gabonne1982 a răspuns:

Daca masculul este sanatos si nu are vreo problema, e chiar recomandat. Sperma are o cantitate proteica mare, mare atentie sa nu te ingrasi tongue

| andreea_8223 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa anunte cand vr sa si dea drumu, iar dc se intampla fugi la baie evident!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu inghit, dar nu tot, dar nici nu fug ca apucata la baie ingrozita. E destul de placut pentru un barbat sa vada ca ii inghiti sperma. Ajungi sa te obisnuiesti si nu e neplacut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inghit

| pysy_1046 a răspuns:

Fetele cuminiti inghit, fetele rele scuipa.

| lipgloss a răspuns:

Nu il laşi să ejaculeze in gură...doar dacă vrei să dai in hepatită. Dacă totuşi se intâmplă, iţi recomand baia laughing