| Medeea2003 a întrebat:

Fetelor, voi ce faceți când un băiat *își dă drumul* în gură și apucați să înghițiți, cum scăpați dee gust. Astăzi le-am făcut sex oral la doi tipi și eu fiind un pic băută ei au profitat de mine, și nu m-i-am dat seama că ei intenționează să ejaculeze în gură. Vreau să-mi spuneți voi ce faceți după ce înghițiți sperma, cum scăpați repede de acel gust, că îl simt și acum pe gât?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JustStitch a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar ar trebui sa ii pui si pe ei sa iti faca tie, sa vezi ce o sa-ti mai placa

| LexiEla a răspuns:

Daca tipii au ceva boli transmisibile, poti face herpes si gonoree de la inghititul spermei

Răspuns utilizator avertizat
| Mada606 a răspuns:

Te speli pe dinți, iei o gumă de mestecat și cel mai important, nu te mai îmbeți așa scapi de o tonă din probleme

| cmaria79 a răspuns:

Apa de gura! Si te speli pe dinti!
Mananca ceva ce.ti place!
Si stai linistita! Sperma este buna! Are proprietati "miraculoase" contine calciu, bun pentru oase, unghii fragile, pentru ten si multe altele. Cand mai ai ocazia inghite, dar fi atenta, daca sperma este sarata nu o inghiti, o sa ai o senzatie aiurea. Pup