| MadRaven a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi vampire knight eternity anime video sau manga? dau fundita:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Te-ai uitat aici? http://www.animefreak.tv/ sau aici http://www.anilinkz.com/

4 răspunsuri:
| Băă_Dany_1997 a răspuns:

Din păcate va apărea în anul 2016. Cea care a scris scenariul din Vampire Knight şi Vampire Knight Guilty vrea să se concentreze mai mult pe manga. happy Îmi pare rău că vei aştepta atât. şi noi aşteptăm cu sufletul la gură. crying :*

| Criptonite a răspuns:

Vampire Knight Eternity este al 3-lea sezon din anime.Acesta nu va aparea mai recent de 2012, cel putin asa se zvoneste.Manga inca continua si o poti citi, apare 1 data pe luna.Probabil asteapta ca mainga sa aiba mai multe capitole pentru a putea face animeul, 1 capitol pe luna... o sa dureze ceva happy

| Criptonite a răspuns:

Vampire Knight Eternity este al 3lea sezon din anime, care va apare prin 2012, asa se zvoneste.Manga inca continua deci o poti citi, apare insa 1 data pe luna.Probabil asteapta mai multe capitole din manga pentru a putea face animeul... 1 capitol pe luna... o sa dureze ceva happy