| roza a întrebat:

Cine a spus primul/prima "te iubesc" tu sau el/ea?

Răspuns Câştigător
| Dayana95 a răspuns:

El...nOrmalhappy
Eu astept de la baiat sa faca primul pas, nu eubig grin
daca ar fi sa astepte baiatul respectiv sa-i spun ca il iubesc, va astepta in zadar...tongue

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ea (parcă). Are vreo importanţă aşa de mare?

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

El, si m-a surprins la culme pentru ca nu ma asteptam deloc!

| Азбука a răspuns:

Doamneeeee... pe zi ce trece, apar intrebari cat mai inteligente. Te-ai gandit mult la asta?

| Emma a răspuns:

Sincer?
Nici nu mi mai amintesclaughing). cred ca elhappythinking pup!

| alone a răspuns:

El!

| anduta160 a răspuns:

El nu credeam ca se va intampla vreodata asta dar s-a intamplat:-x

| MonicutZZa a răspuns:

Eu happy, pe 16 ianuarie big grin. Si a fost asa faaain.

| šρяίηģ a răspuns:

El. Am asteptat sa o spuna el prmul, desi vroiam sa ii spun "Te iubesc!" din prima clipa. Multor barbati le e frica de asemenea legaturi profunde si prefera sa nu spuna asa din prima.winking

| LittleDrop a răspuns:

Eeeeeeel laughinghee hee

| aangelia a răspuns:

El. Logic big grin
Si mi-a spus-o in fata, nu pe mess laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| princess_1786 a răspuns:

Elllllove struck

| diiiiiannnnaa a răspuns:

El laughing si m`a cerut si in casatorie smug

p. S. glumea cu aceea casatorie, avem doar 18 ani fara 4 luni laughing

| mariy a răspuns:

Eu. si cel mai interesant ca de la el n-am auzit-o. el zice ca prefera sa demonstreze si se blocheaza daca merge vb despre sentimentele lui. nici nu mai stiu ce sa cred...cred ca nu trebuie so spui pina no auzi tu.bafta happy

| Dayana95 a răspuns:

Ms pentru funditza>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El...
pentru el a fost dragoste la prima vedere...
acum dupa 9 luni am impresia ca ma iubeste din ce in ce mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El...
pentru el a fost dragoste la prima vedere...
acum dupa 9 luni am impresia ca ma iubeste din ce in ce mai mult...

| annamarya a răspuns:

Chiar daca as simntii ca il iubesc nu i-as spune decat dupa ce imi spune el

deci el... mi-a spus primul