| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul/prima prieten/a? Cum ati spus parintilor despre el/ea?

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Iubit serios...hmm..daca se cheama "serios"...pe la 11 ani...
Trebuia sa le zic parintilor?laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La 13 ani happy Chiar l-am iubit pe baiatul ala pana cand mi-am dat seama ca nu e de mine.big grin
Trebuia sa stie parintii?straight faceO sa tin cont data viitoarewinking

| elena a răspuns:

In sfarsit... ceva serios...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La gradinita, aveam 6 ani, eram vecini si parintii mei erau prieteni cu parintii lui.Nu a trebuit sa le spun si-au dat ei seama si bineinteles se distrau grozav pe seama noastra.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu le-am spuslaughing
Bafta!

by Psihoyounger

mlm
| mlm a răspuns:

La 18 ani, pana atunci nici nu ma gandeam la asa ceva, eram mereu cu invatatura in cap. Ce sa zica sa ma aduca inapoi acasa la intoarcere.

| yanny`s a răspuns:

Am avut la 13 ani.la 15 ani au aflat de el, caci mi-a trimis o scrisoare de dragoste printr-o fetita de 6 ani si daca nu m-a gasit, ea i-a dat-o tatalui meulaughing a fost tare amuzantlaughing

| Encore a răspuns:

14 ani, si cum zice silvia, trebuia sa le zic parintilor?

| funnymantm a răspuns:

No pe stai, ca eu m-am speriat ca m-a luat mama "prietenei" mele ca de ce nu am sarutato la prima intalnire laughing. de atunci mi-am dat seama ca femeia e complexa rau laughing, asa ca nu le-am mai spus alor mei

| Misterious a răspuns:

La 15 ani mi-am dus prietenul acasa...in prima zi si l-a placut tare mult... daca se pun si aventurile de cand eram copila.la 7-8 ani aveam un prieten la bunici in vacanta si pe el il stiau ai mei tongue

| diavolitza a răspuns:

Sincer la 12 ani laughing. Aaaaaa am uitat sa spun paritilor, cate griji pe capu meu laughing

| Myu a răspuns:

HeHe...la gradinita... da` era puppy love...chestiile serioase au inceput pe la 12 ani. Huh...parinti? Nici acum nu stiu laughing

| el3ctronizenT a răspuns:

Dar ce trebuie sa stie parintii?
oricum eu am simtit dragostea la 16 ani... si atunci am avut prima iubita

| funkydiva a răspuns:

Primul prieten l.am avut la 14 ani. Cum le.am spus? Pur si simplu, au observat ca petrec foarte mult timp cu acea persoana si ca iesim mereu si, din vorba in vorba, le.am spus [mamei] :p

| adela22 a răspuns:

Stiti cum e vorba aia: < Roata se intoarce oricat ar fi de patrata! >
Hmmm...nasol de tot pe la 14 ani...fiind indragostita de prietenul verisoarei mele... ea fiind atunci cea mai buna prietena...ahhh...si cat mai plangeam cand ii vedeam impreuna...:-)) acum imi vine sa rad... faza tare e ca a aflat intr-o seara ca il iubesc... i-a spus o amica de-a noastra...pfff...eram de fata dar mai incolo putin de el...si cand i-a zis s-a uitat cu niste ochi la mine...eu am luat-o la fuga...si el a venit cu bicicleta dupa mine si m-a luat de brate si m-a scuturat bine si a zis: < Tu, sa nu mai mai iubesti...ai auzit? >
Asa a fost la inceput... dupa care acum vreo jumatate de an, cand aveam o relatie serioasa care apropo... s-a terminat...thanks God...ne-am intalnit intr-o zi la un suc la o terasa si mi-a zis ca ar vrea sa fie cu mine...insa mie atunci nu-mi mai placea de el...si avand si o relatie destul de serioasa... i-am zis ca nu pot...si i-am amintit de faza de la 14 ani...am ras ca prostii amandoi... dupa care zice el: < Ce prost am fost! >...Asta-i viata! Mda!
Cat despre informarea parintilor...nu au stiut de el, dar au stiut despre fostul prieten cu care am stat pana anul asta de pasti...adica 1 an si 9 luni in total :-|... timp pierdut aiurea in comparatie cu ce traiesc acum langa actualul iubit...maine implinim 4 luni si suntem mai indragostiti ca niciodata...stiu si parintii nostri de iubirea noastra si ne sprijina foarte mult :-D :-X:-X

Pupici kisskiss

| Vyio a răspuns:

La 14 ani. Au aflat de la surorile mele si astfel am fost nevoita sa le detaliez si parintilor.

| myhaela a răspuns:

La 13 ani, dar ce era neaparat sa stie parintii?
stii...in viata sunt "secrete" care se spus sh "secrete" care nu se spun
iar acest lucru il iau ca un "secret" care nu se spune( momentan, nu la varsta asta, 12-18 ani)

| marya_1942 a răspuns:

Pe la 13 ani! Mama a aflat de la o persoana si apoi am fost nevoita sa ii spun, cand a aflat ea eu deja nu mai eram cu ellaughingasa ca nu mi-a fost prea greu sa ii vorbesc despre el.

| florin6 a răspuns:

Sincer? Cred ca la 16ani si eram pe strada cu respectiva cind dau nas in nas cu batrinu.

| Denny_5002 a răspuns:

Acum vreo 5 luni...

Nu le-am zis parintilor, pentru ca, dupa mine, nu au de ce sa se amestece in viata mea personala. Pana la urma, mai trebuie sa imi traiesc si eu viata, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 10-11 ani happy... ce? parintzi laughing nu, nu cred ca iesea bine daca le spuneam laughing
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaahhh... pi am avut unu p l a8 ani da nu a fost ceva seios...aidk o ketsie de aia de kopil... dp am avut 3 pe la 13...nu le-am spusp parintzilor...si dup la 14...baiatu cu care sunt si acum...sunt cu el de 9 luni si jumatate...il iubesclove struck...parintzii au aflat de kurand...nu l-eam spupsp.au aflat ei... dar ai mei nu-s genu care s am asakaie sau sami umble in tel...au aflat d el ao veceina k ma vaz cu un baiat si ats aa fost...nu mi-au zis nimic... acum ma mai cikalesk un pic...si ma enenrvez dar ai mei sunt d etrblove struck

| deniii_2109 a răspuns:

La 12 ani straight face
cat l`am putut iubi, insa cu trecerea timpului s`au dus toate [ce amintiri :-