| anonim_4396 a întrebat:

Cine a vazut filmul "Stiu ce ai facut asta vara"? va rog spuneti-mi si mie cine este criminalul si cum se termina filmul. fundita scuze de categ

Răspuns Câştigător
| Gdeni a răspuns:

Criminalu e ala cu carligu, care la omorat fata aia aasta varatonguetongue si prietenul ei esti fiul criminalului si il ajuta pe aceasta sa o prinda. apoi apare un alt baiat cu un pistol si ii impusca pe aman2( pe criminal si pe fisu) apoi fata si baiatu ala au cumparat o casa si sau mutat impreuna
intr-o seara baiatu era la baie si se spala pe dinti iar fata il astepta in pat, deodata aude un zgomot si se duce sa vada ce e. se intrerupe lumina in casa pentru ctv secunde, baiatu continuie sa se spele pe dinti, iar fata se intoarce inapoi in dormintor si se aseaja pe pat si il vede pe criminal sub pat, ea tipa si acesta o apuca cu carligu si o trage sub pat si sfarsit... nu prea are logika...da asta e filmu tongue da funda tongue

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

@geanygeany mersi :*

| Chrisstine a răspuns:

Filmu incepe miercuri la 22:30 pe kanal dtongue

| Creiot a răspuns:

Criminalul e ala care omora oameni si filmul se termina cu sfarsitul... vezi si tu filmul ca nu mori! N-are nici un farmec sa ti-l rezume cineva.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns (pentru Creiot):

@creiot si @Chrisstine mai bine nu raspundeatiwinking

| Creiot a răspuns (pentru coryyyyyyyyyyy):

@cora: Nu te supara dar mie nu-mi place cand imi e povestit un film pentru ca nu mai are farmec sa-l vizione dupa aia si de asta iti recomandam sa-l vezi tu insuti si nu sa ceri un rezumat. Te sprijin daca vrei sa-l obtii filmul!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns (pentru Creiot):

Am inteles asta, doar ca m-a enervat "tonul" sa zic asa in care ai raspuns big grin

| Botezatu_Aly_2002 a răspuns:

Sunt doua parti ale filmului... in seara zilei de 25 iulie, poti urmari partea a doua... ( asa am primit informatia) pe canalul pro tv