| Lovξ a întrebat:

Cine are niste conturi vechi pe lady popular? primul care imi rasp si care mi`l da primeste funda+vot:X:*[[[sczee categorie[[[hee hee

9 răspunsuri:
| Lovξ explică:

Nu merge sczeesad

| l1feincolor a răspuns (pentru Lovξ):

Ba da merge, am intrat eu,. incearca sa intri pe site-ul in engleza, nu in romana, ca pe acela este contul. happy

| Lovξ explică:

incerc dar nu se incarca secundele alea.si nu pot intra.esti sigura ca mai functioneaza?love struck

| l1feincolor a răspuns (pentru Lovξ):

Da sunt sigura,.am intrat chiar acum pe el,. probabil este de la site, asa mai face cateodata, nu se incarca. Decat pe acela il aveam care nu mai intram pe el, acum mai am 2 conturi pe care intru pe ele mereu.Altul nu mai am big grin

| Lovξ explică:

Ok.dar imi poti spune si mie ce lev are.sau de cat timp nu mai intri pe el...aaa si app poti schimba parola si sa mi-a dai pe mesaj privat sau iti las eu id, ca pe urma il ia cineva si o schimbabig grin:X

| l1feincolor a răspuns (pentru Lovξ):

Pai,.contul acela avea lvl 7 parca, si m-ai intram cateodata pe el, nu foarte des,.Nu stiam ca poti sa schimbi parola,.mai bine da-mi id-ul tau pe privat, si vedem dupa aceea ce facem happy

| Lovξ explică:

Sorry.da nu pot ca sunt membru junior ~x((((

| l1feincolor a răspuns:

Am eu,. unul:
NUME : AleeXxXandra97
PAROLA : alexandra