| xItsMe_6714 a întrebat:

Cine asti vrea sa castige la Romanii au talent?
Eu Adrian Tutu love strucklove struck...

Răspuns Câştigător
| robertuta a răspuns:

Adrian tutu love struck love struck love struck love struck love struck love struck

23 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Iustin.el e singurul talent adevarat descoperit in aceasta emisiune.si pe 2 cosmin sau rebeca

| Dennys1521 a răspuns:

Mhai...si tutu si narcis au foarte mult talent.dar as vrea sa castige tutu adrian deoarece are nevoie de bani.si-a pierdut si parinti...si narcis iustin, oricum o sa ajunga mare si fara sa castige.o sa castige in cariera lui mai multi bani decat este premiul

| andrada a răspuns:

Si eu as vrea sa castige Adrian Tutu, canta f fain si isi scrie singur melodiile love struck

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Si eu tot Adrian tutu!

| AnaBejenaru a răspuns:

Adi tutu normal, nu ca as avea ceva cu narcis, dar sincer mie nu-mi place

| LNK a răspuns:

@TiTan : Si nu a spus niciun adevar in acele melodii? oh go on Comentati aiurea.

| Galiutza a răspuns:

Andrian! Peace! love struck

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Justin baber varianta mioritica laughing rahat de tara

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Ce faci?

Uite, eu bine, tocmai ti-am dat report happy

| Laurentiuuu a răspuns:

Stefan Florescu

| Andreeee a răspuns:

Adrian Tutu, dar daca nu el, atunci Cosmin

| Carnatel a răspuns:

Eu nu iustin ala parca cand canta is strange cineva de testicule laughinglaughing

| Carnatel a răspuns:

Si eu tot tutu adrian sau aia balance de iustin am spus mai sus big grin

| ZUzulikii a răspuns:

Adrian Tutu:Xsmug

| Andrei32133 a răspuns:

Io vreau cosmin find ca sie eu practic beat box

| MARRRRRYYA a răspuns:

Si eu la fel!

| xTweety a răspuns:

Cosmin` sau Tutuuu`! love struck

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Iustin. El a fost cel care a avut cu adevarat talent si merita. Ar fi foarte frumos daca ar castiga Iustin happy canta cu adevarat opera.

| TiTanS a răspuns:

Eu Narcis ...Adrian Tutu nu-mi place se plange in toate melodiile lui

| cece23 a răspuns:

Adriann tutu

| EricaxD a răspuns:

Adrian Tutubig grin... normal:X:X

| Anca_9035 a răspuns:

Adrian tutuuuuuuu \m/

| illwsi0n a răspuns:

Si euuuuuuuuuuu :X:X:X:X: