| Ziiziii a întrebat:

A meritat Adrian Tutu sa castige la emisiunea"Romanii au talent"?

17 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu,nu,nu mi se pare o tampenie... erau multi care chiar aveau talent... http://www.youtube.com/watch?v=Uzk_WhcIxwM sunt de acord cu el

| 54ndy a răspuns:

Da pentru că îşi compunea singur melodiile.

| Patrăţel a răspuns:

Pentruu mine a meritat si va merita mereu, mesajele lui au acel ceva, transmit ceva deosebit si in acelasi timp real happy. esti si ff dragut de asemeneaday dreaming

| LauraaBlack a răspuns:

Cu siguranta a meritat happy. Are o voce excelenta si mesajele pe care le transmite sunt superbe love struck. Il adorrlove struck
Bafta si numai bine kiss.Cu drag, Laura happy.

| Lourdes a răspuns:

Nu, erau altii cu mai mult talent.

| Fiuryan a răspuns:

Nu.

| zambetultau a răspuns:

Cu siguranta ca aa meritat deoarece are o voce excelenta...dar si viata lui era una tragica...dar si alti meritau sa castige dar.

| silvius1734 a răspuns:

Pai intr-un fel cred ca e cel mai bine asa. Adrian a castigat premiul si banii(alftel ii era cam greu sa se descurce, sa scoata albume etc mai ales ca suntem in Romania) Valentin face un duet cu andra iar vocea lui Narcis este o raritate in lume
deci este bine pentru toata lumea

| DewMountainDew a răspuns:

Nu.pentru ca erau si altii care aveau mai mare talent decat TUTU. toata lumea poate canta ca el e o pierdere de bani

| youaly a răspuns:

Da.

| Individul_7822 a răspuns:

Sincer nu merita. Dar nici scandalul care a avut loc pe aceasta tema nu se merita. Astia carora nu le'au convenit trebuiau sa isi voteze favoritii si nu mai iesea Adrian Tutu. Pe multi i-am auzit zicand ca nu a meritat, si pe net am vazut. Daca fiecare care a facut gura mare isi vota favoritul cu siguranta nu mai castiga.

| Individul_7822 a răspuns:

Bai...era o emisiune de talent...Romanii au talent, inseamna ca castiga cine e talentat nu cine e sarac.

| Nick_1272 a răspuns:

Nu! merita doar trupa Ballance

| sellygomezfan_4758 a răspuns:

Da a meritat pentru ca canta foarte bine:d

| ByBy_3335 a răspuns:

Da.el are voce, isi compune singur versurile si in plus are si o poveste impresionanta.

| stefania_2846 a răspuns:

Nu cred era ala care ...canta la spalotaria aia care spala masini