| anonim_4396 a întrebat:

Cine canta intr-o relatie? barbatul sau femeia?

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Depinde de la cuplu la cuplu! In general toti spun ca ''barbatul'' insa eu nu sunt de acord nu pentru ca sunt fata ci pentru ca nu mi se pare normal! Sunt de parere ca ambii trebuie sa aiba un cuvant de spus, nu unul singur!

| anka a răspuns:

Depinde de situatie. Cateodata canta barbatul iar altadata femeia. De cele mai multe ori canta impreuna.

| Daiana_1431 a răspuns:

Amandoi big grin

| ioneluka a răspuns:

Depinde cine are vocea mai frumoasa!rolling on the floor

| Yana a răspuns:

Femeia, doar ca nu canta. urla! laughing

| dana21 a răspuns:

Barbatul, pe versuri scrise de femeielaughing

| FoXy a răspuns:

De obicei cocoshul cantalaughing...gaina e doar prin fundal

dar sti si tu.in spatele unui barbat puternic.sta o femeie si mai puternicahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatul 100%.