| Ioananis a întrebat:

Cine iubeste mai mult intr-o relatie, femeia sau barbatul?

4 răspunsuri:
| 199onur7 a răspuns:

Nu știu răspunsul la întrebarea ta.

Dar știu știu mai mult decat orice pe lumea asta ca ia este inima mea AA O_O si pentru ia ași muri si miasi da viata asta fara ca sami trebuiască o secundă ia este tot absolut tot cei mai curat pe lumea asta tot absolut tot cei mai frumos pe lumea asta -_-.

| just4ubr2015 a răspuns:

Barbatul

| TudorRebecca18 a răspuns:

Nu există chestia asta.E ca și cum te-ai întreba cineva își iubește mai mult copilul, mama sau tata? Răspunsul la întrebarea ta este niciunul.Amândouă genuri iubesc în egală măsură într-o relație.

| rxbiesx a răspuns:

Dacă partenerul meu m ar iubi mai puțin decât îl iubesc eu i as da papucii