| n30x a întrebat:

Cine credeti ca inseala mai mult fetele sau baietii? Ce parere aveti despre urmatoarea opinie :"baietii care umbla cu mai multe fete sunt smecheri, iar fetele care mai schimba baietii din cand in cand sunt catalogate carpe". Fac un sondaj in urma unui pariu si cam stiu ce o sa raspundeti. Sper sa nu se formeze 2 tabere baieti vs fete xD. Astept raspunsuri. Voturi si raspuns castigator recompensa si poate si mai mult. Pace

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Baietii.

| Plague a răspuns:

Normal ca fetele or sa zica ca baietii, si baietii ca fetele. E un lucru subiectiv. Sincer vorbind cred ca baietii inseala mai mult la momentul de fata, pentru ca intra in relatii pe care nu dau 2 bani, si cum apare ceva aparent mai bun la orizont normal ca mergem dupa ea. Dar in ultimul timp si fetele au devenit niste depravate, deci nu prea pot sa imi dau cu parerea ca 100% baietii sau fetele inseala mai mult...toti o facem.

| heavenn a răspuns:

Inca nu cred ca s-a descoperit cine inseala mai mult thinking difera de persoana... Si baietii care umbla cu mai multe fete se cred smecheri, si in imaginatia lor sunt mai interesanti, si da, cand vine vorba de fete nu e tocmai un lucru care ne-ar face mai "interesante". Dimpotriva...

| DragonRO a răspuns:

Baieti astea tare mult inseala,,Din cauza ca isi doresc ceva mai bunn mai nou, pote te plictisesti de o persona, Dar daca ar fo o persoan destul de buna as iubio pana la morte,,

| Lilly_5848 a răspuns:

Pai normal ca baietii, ca doar sunt fff afemeiati si fustangii si nu exista baiat care sa aiba ochi doar pentru una, ca le vrea pe toate