| popmirgea87 a întrebat:

In ziua de azi nu mai gasesti fete cuminti si linistite nu umbla numai dupa bani chefuri etc etc iar baietii sunt smecheri si rar mai intalnesti un baiat de treaba. De Ce fetele prefere genul ala de baieti?

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă te-ai uita mai mult în jur, ai vedea că sunt atât fete cuminți cât și băieți de treabă. Căutați puțin mai mult și nu vă lăsați înșelați de aparențe.

| JustMusic a răspuns:

Nu ne baga pe toti si toate intr-o oala.Sunt si fete cuminti si baieti de treaba, trebuie sa deschizi ochii si sa-i vezi sa intri mai adanc in ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai uita mai mult ai descoperi si oameni ca-lumea.
Insa in tara asta mai mult sunt pitipoancele si cocalarii, care se schimba dupa cum bate vantul.

| Costy4you a răspuns:

Raspuns: Fetele cauta multi baieti tari...si cu multi bani..De ce? Raspuns:Ca sa profite de bani.