| cosmina16 a întrebat:

Cine doreste sa devina reprezentant avon? in judetul galati? sunt multe cadouri pentru noii reprezentanti! daca doreste cineva astept mesaj pe privat

scuzati ca am pus aici intrebarea... dar acesta este cel mai populat din pacate

4 răspunsuri:
| Michidutsa a răspuns:

Buna kiss. din pacate nu sunt din galati. dar spune-mi te rog in ce consta cadourile. trimite-mi mesaj pe privat daca vrei :p

| Sweety_3695 a răspuns:

As vrea eubig grin. Dar spune-mi te rog ce am de facutbig grin. Unde trebuie sa ma duc si de cate ori.Ca nu prea imi place sa ma duc mereu. Da-mi mesaj p privat daca vrei:*

| InNa_6021 a răspuns:

Eu as vrea big grin

| Andreea19_5220 a răspuns:

Cine vrea sa devina reprezentant avon sa intre pe baby_andreea_cool si va avea parte de foarte multe surprize si premii, banuti de buzunar