| cosmina16 a întrebat:

Cine doreste sa devina reprezentant avon? in judetul galati? sunt multe cadouri pentru noii reprezentanti atat din partea firmei cat si din partea liderului.

In momentul in care devii reprezentant iti poti cumpara produsele preferate la preturi mai mici, uneori chiar gratis.

La fiecare comanda de minim 110 lei primesti discount(banuti pentru tine).

Este foarte usor. Dai comanda pe internet in 2-3 zile iti vine coletul acasa.

scuzati ca am pus aici intrebarea... dar acesta este cel mai populat din pacate

3 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Lasati-o in pace ca si alti si-au facut reclama pe sait si nu a zis nimeni nimic

| mannu a răspuns:

Auzi fetito` stii ca daca te raportam risti sa ti se blocheze contul?
TPU nu e un site in care se face reclama... reclama se face in schimbul unei sume de bani straight face asa ca te rog sa stergi "intrebarea" cat mai repede happy

| Miere_9997 a răspuns:

In buc nu e valabil?raised eyebrows