| cosmina16 a întrebat:

Cine doreste sa devina reprezentant avon? in judetul galati? sunt multe cadouri pentru noii reprezentanti! daca doreste cineva astept mesaj pe privat

scuzati ca am pus aici intrebarea... dar acesta este cel mai populat din pacate

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Nu ti-ai dori sa iti castigi singur banii tai de buzunar intr-un mod placut tie si fara efort?Eu sunt reprezentanta la LADYS,stii cu siguranta despre ce este vorba.

Ca sa devii reprezentant,pierzi maxim 5 minute din timpul tau,e gratuit,iti comanzi pe net un catalog,care iti vine gratis in posta si te apuci de treaba.

Cu prima ocazie cu care poti,doar cand poti,vei face o comanda de 133 lei(vei primi in colet sete de testere de parfumuri GRATUIT),din care automat vei castiga 33 lei,ceea ce inseamna un discount de 25%oricand,la orice comanda.

Daca vrei sa inscrii si tu alte persoane la randul tau,e de ajuns sa le dai codul tau de reprezentant,pe care il vei gasi dupa ce iti creezi contul,iar acestia vor face comenzi care odata acumulate la tine,iti vor aduce venituri pe viata.

Daca inscrii 10 prietene,iar ele fac comanda minima de 100 lei,asta inseamna 1000 lei comenzi pe echipa ta,care se acumuleaza la tine si iti dau sansa sa obtii 10% din fiecare comanda a lor.La aceasta suma,castigul tau e egal cu 100 lei,fara sa mai faci nimic vreodata.E de ajuns ca le-ai inscris,iar ele vor face treaba in locul tau.

Reprezentanti poti recruta din randul prietenilor,cunoscutilor,sau doar postand anunturi pe net(pe hi5,pe facebook,pe site-uri de anunturi gratuite),in timpul liber.E nevoie doar de perseverenta,in curand iti faci echipa si castigi foarte usor bonusuri care ti se acumuleaza in contul tau.

Cu acesti banuti,poti comanda produse care sa iti vina astfel gratuit acasa,pe care le poti folosi pentru tine,sau le poti vinde ,castigand astfel de 2 ori,odata 100% gratuitatea,plus 25%discountul.Nici o firma nu mai ofera asemenea discount!

In acelasi timp,daca echipa ta face comenzi de peste 600 lei intr-o luna,tu devii coordonator(chiar fara sa faci nici o comanda),urmand ca discountul tau pentru produse sa ajunga la 32,5%.

aceste informatii le poti citi si aici:

http://ladys.ro/castig.php

Iar daca esti interesata sa te inscrii,o poti face GRATUIT SI FARA NICI O OBLIGATIE,accesand link-ul urmator:

http://ladys.ro/a/BBORCekh

Mult succes!

| cosmina16 explică:

Pare simplu si usor...

Dar foarte putine persoane au auzit de aceasta firma( eu deloc)

Asa ca nu vreau sa incerc produse la care nu am certitudinea ca sunt bune

| Mirelutzapink a răspuns:

As vrea sa fiu reprezentanta avon si sunt din gl