| Rhea44 a întrebat:

Cine e inca singur de Valentines Day? Sau macar in relatie cu mancarea?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ce atata drama pentru oameni ca nu sunt intr-o relatie? E mult mai linistitor si bine fara sa ai relatie,, ai batai de cap in minus. Referitor la V Day's...o prostie pentru fraierii care isi rup buzunarele prin magazine, doar marketing.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimeni nu e singur si fiind singur poti avea un prieten imaginar, imaginatia nu are limite, fain username

| Andreeush a răspuns:

Eu și nu mă plâng laughing

| Rhea44 explică (pentru Andreeush):

Sti cum de zice singur si fabuloslaughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Noi toti ne avem jumatatea, numai tu nu.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Inca singur? Sa fii singur in ziua de azi, indiferent ca ai 15 sau 35-40 de ani, a ajuns ceva normal, nimic de mirat.