| Ioana9182929 a întrebat:

Cine îmi explică și mie cum se realizează un avort unei fete virgine?

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Eu sunt ginecolog de meserie. Difera de la caz la caz. Pentru a stabili care este cea mai plăcută procedura este necesara inspecția vizuala amănunțită a trupului pacientei iar apoi, indiferent de rezultat, se scrie o trimitere către secția de psihiatrie unde se vor investiga cauzele sarcinii după care pacienta este trimisa din nou la mine în vederea efectuării procedurii de avort a tensiunii sexuale acumulate.

4 răspunsuri:
| MPersephone a răspuns:

Nicicum.

| Clytia a răspuns:

Dacă ești virgină, nu ai cum să fi însărcinată, deci nu ai cum să faci avort. laughing

| mihai69 a răspuns:

La fel ca unei femei dezvirginate.

| corbulalbrosu a răspuns:

In niciun caz efectuarea interventiei medicale de intrerupere a sarcinii NU se efectueaza conform ''scenariului'' ABERANT rolling on the floor
laughing descris in acel raspuns HALUCINANT care culmea... a fost premiat. NO COMMENT rolling on the floor