| adryna a întrebat:

Mai sunt fete virgine in tara asta?

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un procentaj mic.

| RXN a răspuns:

Care-i relevanta intrebarii tale? Stii vorba aia, cainele moare de drum lung, iar prostul de grija altuia.N-ar fi mai logic si mai intelept sa-ti vezi de treaba ta? Intreb si eu asa...

| Азбука a răspuns:

Faci un top al virginelor?

| Ирина19 a răspuns:

Nu prea, din pacate!

| Alexander21 a răspuns:

Da.alea care mai au un pic de demnitate in ele, si un pic de minte sa nu se lase.

| Ana a răspuns:

Normal ca da

| Biia a răspuns:

Da normallaughing. Frate da am observat ca niciunul nu vreti sa fiti neutriilaughing. Deci, sa fii virgina e un lucru cu care sa te mandresti pana la 18 ani, inseamna ca ai fost o fata cuminte si care nu s.a ars cu cu totilaughing(am dat 18 ca o varsta normala) si chiar daca dupa 18 ani numai esti virgina nu e chiar sfarsitul lumithinking Eu doar imi dau cu parerea ca la 14 ani pe care ii am nu stiu daca pot sa ma pronunt in definitivlaughing.
~>Take careee`!

| Andrulica a răspuns:

Doamne cand va aud " Da.alea care mai au un pic de demnitate in ele, si un pic de minte sa nu se lase. "

Si ce ma te plateste statu daca esti virginalaughing)!

Cu ce te ajuta?! Iti tine de foame?raised eyebrows

Doamnerolling on the floor) Ori cu ori fara oh go on Tot femeie estiwinking!

| maya_1225 a răspuns:

Sti vorba aia...virginitatea e sa o dai, nu sa te duci cu ea in rai... dupa 18 ani mi se pare ok.

| Akira a răspuns:

Prezent!

| Maya_8602 a răspuns:

Da eu!

| ladyfoarfeca a răspuns:

Nu stiu,hee hee

| foreverANDaDAY a răspuns:

Eu sunt si am 17 ani.

| BaNnGi a răspuns:

Presupun ca u esti una dintre elelaughing

| Anyshoara_9937 a răspuns:

Da sunt da ce cauti virgine?

| Anyshoara_9937 a răspuns:

Adica romeo vrai sa spui ca toate fetele pina la 17 deja sunt dezvirginate sau ce vrai sa spui tu cu asta?

| AlexJB a răspuns:

Normal ca sunt.

| Alessandro_4870 a răspuns:

A uite una dupa bloc:acum o vezi...*ma duc la ea*...acum nu

| Benedict_6845 a răspuns:

Am o colega de fac virgina, care a avut si 3 relatii de aprox 1 an fiecare, si uite`o aici, a zis ca se "pastreaza" pentru cine merita. sincer, o respect

| romeo29 a răspuns:

Cine-i virgina la 17 ani ori e proasta, ori urata ca moartea, ori saraca de nu are dupa ce bea apa.

| Dreamy a răspuns:

Da, eu. Si nu e o rusine, e un lucru cu care sa te mandresti!

Toate cele bune,
Mikayla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing datongue bineinteles big grin

dar majoritatea nu mai sunt!`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa afli?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da , sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verisoara mea de un an...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la gradinita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania,domnisoara.

| iasmina_7928 a răspuns:

Heii happy.
Faiina intrebare laughing)
da eu. 15 ani :p
majoritatea nu mai sunt. fetelor un sfat :
Pastratsiva virginitatea, la varsta asta orcat tear iubii tot degeaba isi va bate jk de tine.e foarte adevarat! si aiurea

| Irinusca a răspuns:

Normaaall tongue